O Kravvtrening

Jesteśmy profesjonalnie wyszkolonym, zgranym zespołem instruktorów Krav Maga Global. Nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe, izraelskie uprawnienia do szkoleń osób cywilnych, służb mundurowych, służb militarnych czy ochrony VIP-a. Posiadają oni ponadto państwowe uprawnienia Ministerstwa Sportu.

Trenujemy ludzi w różnym wieku – dziecimłodzieżdorosłych, prowadzimy treningi grupowe i indywidualne, pracujemy z osobami cywilnymi i służbami mundurowymi. Zawodowo związani jesteśmy z  organizacją Krav Maga Global kierowaną przez Eyala YanilovaKrav Maga Global istnieje aktualnie w ponad  60 krajach na świecie, jest to jedna z największych na świecie, profesjonalnych firm szkoleniowych Krav Maga. Jesteśmy jej częścią, a swą działalnością objęliśmy spory obszar Polski – Warszawę, Płock, Gostynin, Olsztyn, Gdańsk, Gdynię, Lębork, Kutno, Łowicz i Łęczycę.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu zajęć Krav Maga sięga okresu, kiedy ten system dopiero rozwijał się w Polsce. Uczestniczyliśmy w tym procesie od początku, zgłębialiśmy tajniki wiedzy, szlifowaliśmy własny warsztat pracy, zdobywaliśmy nowe uprawnienia, dzięki temu nasze zajęcia reprezentują wysoki poziom metodyczny i merytoryczny. Zaczęliśmy od pogłębiania zainteresowań, pasji, a skończyliśmy na pracy zawodowej. Ponad to nasz Team instruktorski, każdego roku odwiedza główną siedzibę Krav Maga Global w Izraelu, trenuje pod okiem Mistrza Eyala Yanilova oraz poznaję ojczyznę Krav Maga. Pozostajemy w ciągłym szkoleniu ze światowej klasy instruktorami i uczęszczamy w prowadzonych przez nich szkoleniach na całym świecie. 
Efekty naszej wieloletniej pracy to ciągle zwiększająca się grupa wyszkolonych ludzi. Szacujemy, że jest ich ponad 5 tysięcy. 

Mamy ogromne sięgające ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu grup dziecięcychMaluchy nie tylko uczestniczą w zajęciach w trakcie roku szkolnego, ale również jeżdżą z nami na obozy i zimowiska.

Tylko w naszym klubie spotkacie tak wiele kobiet instruktorek o bardzo wysokich umiejętnościach – autentyczne przykłady skuteczności Krav Maga w wydaniu kobiecym.

Nasz team tworzą zróżnicowane osobowości, łączy nas jednak chęć aktywnego spędzania czasu, promowanie zdrowego, bezpiecznego trybu życia, pasje i wspólne osiągnięcia. Szeroki wachlarz zainteresowań nie pozwala nam się nudzić — wspinaczka, żeglarstwo, kajakarstwo, strzelectwo to tylko nieliczne zajęcia trzymające nas w dobrej kondycji ciała i ducha.

KADRA

Tomasz Balcerzak
Jolanta Balcerzak
Radosław Topólniak
Piotr Łatecki
Tomasz Suchodolski
Mariusz Wieczorkowski
Mariusz Wieczorkowski
Patryk Żakieta
Giovanny Castellanos (1980-2020)
Adrian Matecki
Józef Hyrnik
Aleksandra Del Chierico
Róża Kaszewska
Bartłomiej Włodarzewski
Tomasz Tandek
Paula Kaszewska
Dariusz Jemielniak
Kamil Komorowski
Karolina Jaworska
Edward Płomin
Bruce Robinson
Dariusz Wyleziński
Tomasz Stachowski
Adam Połoński
Marcin Grudnowski
Kuba Wilant-Tandek
Kuba Mańkowski
Andrzej Karwacki
Julia Modrzejewska
Krzysztof Łatecki

J