O Kravvtrening

Jesteśmy profesjonalnie wyszkolonym, zgranym zespołem instruktorów Krav Maga. Nasi instruktorzy posiadają międzynarodowe, izraelskie uprawnienia do szkoleń osób cywilnych, służb mundurowych, służb militarnych czy ochrony VIP-a. Posiadają oni ponadto państwowe uprawnienia Ministerstwa Sportu.

Trenujemy ludzi w różnym wieku – dzieci, młodzież, dorosłych, prowadzimy treningi grupowe i indywidualne, pracujemy z osobami cywilnymi i służbami mundurowymi. Zawodowo związani jesteśmy z
Krav Maga Global  kierowaną przez Eyala Yanilova. Krav Maga Global wraz z sekcjami w ponad 60 krajach to jedna z największych na świecie, profesjonalnych firm szkoleniowych Krav Maga. Jesteśmy jej częścią, a swą działalnością objęliśmy spory obszar Mazowsza – Warszawę, Płock, Gostynin, a także Kutno, Łęczyca, Łowicz, Lębork i Olsztyn.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu zajęć Krav Maga sięga okresu, kiedy ten system dopiero rozwijał się w Polsce. Uczestniczyliśmy w tym procesie od początku, zgłębialiśmy tajniki wiedzy, szlifowaliśmy własny warsztat pracy, zdobywaliśmy nowe uprawnienia, dzięki temu nasze zajęcia reprezentują wysoki poziom metodyczny i merytoryczny. Zaczęliśmy od pogłębiania zainteresowań, pasji, a skończyliśmy na pracy zawodowej. Efekty naszej wieloletniej pracy to ciągle zwiększająca się grupa wyszkolonych ludzi. Szacujemy, że jest ich około 5 tysięcy.

Mamy ogromne ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu grup dziecięcych. Maluchy nie tylko uczestniczą w zajęciach w trakcie roku szkolnego, ale również jeżdżą z nami na obozy i zimowiska. Na terenie województwa mazowieckiego tylko u nas spotkasz instruktorów kobiety – autentyczne przykłady skuteczności Krav Maga w wydaniu kobiecym.

Nasz team tworzą zróżnicowane osobowości, łączy nas jednak chęć aktywnego spędzania czasu, promowanie zdrowego, bezpiecznego trybu życia, pasje i wspólne osiągnięcia. Szeroki wachlarz zainteresowań nie pozwala nam się nudzić — wspinaczka, żeglarstwo, kajakarstwo, strzelectwo to tylko nieliczne zajęcia trzymające nas w dobrej kondycji ciała i ducha.

KADRA

Tomasz Balcerzak
Tomasz Balcerzak
Jolanta Balcerzak
Jolanta Balcerzak

Radosław Topólniak
Piotr Łatecki
Kuba Skrzypczak
Mariusz Wieczorkowski
Mariusz Wieczorkowski
Patryk Żakieta
Giovanny Castellanos
Tomasz Stachowski
Adrian Matecki
Józef Hyrnik
Karolina Jaworska
Aleksandra Del Chierico
Róża Kaszewska
Bartłomiej Włodarzewski
Piotr Bucior
Tomasz Tandek
Dariusz Jemielniak
Edward Połonin
Kamil Komorowski
Dariusz Wyleziński

Bruce Robinson

ASYSTENCI:

Paula Kaszewska

Łukasz Zieliński

Jakub Mańkowski

Alan Pruszkowski

Krzysztof Łatecki

Julia Modrzejewska

Adam Płoniński