Krav Maga – Kids

Charakter: treningi samoobrony wzmacniające pewność siebie i bystrość

Intensywność: umiarkowana

Korzyści: duża dawka ruchu i świetnej zabawy, zdrowsze ciało oraz dobre zachowania w różnych sytuacjach

Dedykowany: dzieci w wieku 5-7 lat

Zajęcia Krav Maga Kids to promocja zdrowego oraz bezpiecznego stylu życia dla dzieci w wieku 5-7 lat.

ZABAWA
Razem z nami dostarcz dziecku wyśmienitej zabawy, zafunduj prawdziwą przygodę, która rozwinie jego sprawność ruchową, poprawi koordynację ciała, zbuduje mięśnie, wykształci szybkość, refleks oraz zręczność. Pozwól dziecku zdobyć wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Zadbaj o poczucie własnej wartości swojego dziecka, spryt oraz zaradność w każdej sytuacji.

BEZPIECZEŃSTWO
Trening Krav Maga KIDS to nauka unikania zagrożeń, zachowań w niebezpiecznych miejscach oraz sytuacjach, umiejętność poradzenia sobie w sytuacji z dorosłym agresorem. Udział w zajęciach buduje, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniające poczucie wartości dziecka, dziecięcą pewność siebie. Trening zaradności oraz przejmowania inicjatywy pozwoli Twojemu dziecku poradzić sobie zarówno podczas sytuacji groźnych, jak i typowych, życiowych problemów oraz nauczy podejmowania właściwych decyzji w stresowych sytuacjach.

ZDROWIE
Ruch jest nieodłączną składową zdrowego stylu życia. Nasze treningi opierają się
na ogólnorozwojowych ćwiczeniach, dostosowanych do wieku oraz możliwości  każdego uczestnika. Bogactwo gier i zabaw na treningach Krav Maga KIDS dostarczy każdemu dziecku mnóstwo satysfakcji, radości oraz frajdy, a jednocześnie poprawi refleks i zręczność. Elementy korektywy we właściwy sposób pozwolą zadbać o kręgosłup.