Krav Maga – Junior

Charakter: treningi samoobrony które zwiększą w dzieciach pewność siebie, zaradność oraz zapewnią dużą dawkę ruchu i dobrej zabawy

Intensywność: umiarkowana

Korzyści: zdrowe ciało, większa pewność siebie oraz pokora i świetna zabawa

Dedykowany: dzieci w wieku 8-12 lat

Zajęcia Krav Maga JUNIOR to promocja zdrowego oraz bezpiecznego stylu życia dla dzieci w wieku 8-12 lat.

ZABAWA
Razem z nami dostarcz dziecku wyśmienitej zabawy, zafunduj prawdziwą przygodę, która rozwinie jego sprawność ruchową, poprawi koordynację ciała, zbuduje mięśnie, wykształci szybkość, refleks oraz zręczność. Pozwól dziecku zdobyć wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Zadbaj o poczucie własnej wartości swojego dziecka, spryt oraz zaradność w każdej sytuacji.

BEZPIECZEŃSTWO
Trening Krav Maga JUNIOR to nauka unikania zagrożeń, zachowań w niebezpiecznych miejscach oraz sytuacjach, umiejętność poradzenia sobie w sytuacji z dorosłym agresorem. Udział w zajęciach buduje, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniające poczucie wartości dziecka, dziecięcą pewność siebie. Trening zaradności oraz przejmowania inicjatywy pozwoli Twojemu dziecku poradzić sobie zarówno podczas sytuacji groźnych, jak i typowych, życiowych problemów oraz nauczy podejmowania właściwych decyzji w stresowych sytuacjach.

ZDROWIE
Ruch jest nieodłączną składową zdrowego stylu życia. Nasze treningi opierają się
na ogólnorozwojowych ćwiczeniach, dostosowanych do wieku oraz możliwości  każdego uczestnika. Poprzez zabawę, w krótkim czasie udział w zajęciach poprawi siłę, szybkość, dynamikę oraz koordynację Twojego dziecka, co jest szczególnie ważne w okresie szkolnym, gdzie większość czasu dzieci spędzają w pozycji siedzącej w ławkach czy przed komputerem. Bogactwo gier i zabaw na treningach Krav Maga JUNIOR dostarczy każdemu dziecku mnóstwo satysfakcji, radości oraz frajdy, a jednocześnie poprawi refleks i zręczność. Elementy korektywy we właściwy sposób pozwolą zadbać o kręgosłup, zaś ćwiczenia z pierwszej pomocy poprawią bezpieczeństwo na co dzień.