Giovanny Castellanos (1980-2020)

Stopień: Graduate 5, G5
Instruktor KMG od: 2016 roku
Kursy Instruktorskie KMG:

  • GIC – General Instructor Course

Reżyser teatralny, pedagog, menedżer kultury, instruktor Krav Maga i procedur bezpieczeństwa. „Giovan” urodził się w Kolumbii. Od wielu lat mieszka w Polsce. Jest absolwentem Wydziału Reżyserii Dramatu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2003 r) Ma w swoim dorobku artystycznym przedstawienia  zrealizowane w wielu teatrach w Polsce.

Oprócz reżyserii teatralnej interesuje i zajmuje się zarządzaniem instytucjami kultury. Posiada tytuł MBA wydany przez władze Wydziału Ekonomicznego SGGW w Warszawie oraz certyfikat ukończonego państwowego kursu pedagogicznego dla czynnych nauczycieli szkół artystycznych. W roku 2018 uzyskał tytuł doktora sztuk teatralnych w Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Jego przygoda z Krav Maga rozpoczęła się około 10 lat temu. Od 2015 roku trenuje pod okiem instruktorów Kravtreningu. W czerwcu 2018 r., w główniej siedzibie organizacji KMG w Izraelu pod okiem Mastera Zeev Cohen, zdał egzamin na stopień szkoleniowy G5.