Seminarium otwarte z Eyal Yanilov

Seminarium otwarte KMG – Eyal Yanilov. Już 22 października odbędzie się seminarium otwarte KMG, które poprowadzi Master z Izraela Eyal Yanilov. Wydarzenie odbędzie się w Płocku, ul. Kołodzieja Piasta 7 – Szkoła Podstawowa nr 16.NIe możecie przegapić tego niesamowitego wydarzania! Już za dwa tygodnie macie szansę trenować z najlepszym – Master Eyal Yanilov.

Zapisz się: tel 508 155 159

Seminarium jest poprzedzone akcją charytatywną „Pump IT” na rzecz podopiecznych domów dziecka, którzy nie dostali szansy na bezpieczny i spokojny dom. Naszym celem jest pomoc dzieciom z zaburzonym poczuciem bezpieczeństwa oraz własnej wartości. Wierzymy w równe szanse, dlatego chcemy, aby każdy podopieczny mógł pracować nad zniwelowaniem zaburzonego poczucia bezpieczeństwa.
Wszyscy powinniśmy czuć się ważni akceptowani, wyjątkowi, ale przede wszystkim bezpieczni.
Każda pompka to wrzucone pieniądze na konto, które sfinansują projekt „Bezpieczniejszy Dzieciak” w okolicznych domach dziecka, jego realizacja pomoże wielu podopiecznym lepiej wkroczyć w dorosłe życie. Zapraszamy Was do wsparcia akcji charytatywnej „Pump IT”! Możecie zostać uczestnikiem akcji lub też sponsorem. Poniżej znajdziecie link do akcji charytatywnej „Pump IT”!
https://fb.me/e/26S9MaIFm

PROGRAM WYDARZENIA:

Lokalizacja: Płock, ul. Kołodzieja Piasta 7 – Szkoła Podstawowa nr 16

18:00 – 19:00
Event charytatywny PUMP IT!
19:00 – 21:00
Otwarte seminarium (trening otwarty), który poprowadzi Master z Izraela ~ Eyal Yanilov!
21:00 – 22:00
Ceremonia urodzinowa oraz wręczenie nagród dla uczestników akcji charytatywnej.
Wykład i rys historyczny Krav Maga Global – poprowadzi Mistrz Eyal Yanilov

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *