SUMMER CAMP 2021

To już kolejna edycja obozów dziecięcych i młodzieżowych. Po raz kolejny każdy znajdzie coś dla siebie. 😃
Obozy fabularne dla dzieci i młodzieży, które duży nacisk kładą na rozwój u uczestnika umiejętności kreatywnego myślenia, samodyscypliny i obowiązkowości. Zaszczepimy w obozowiczach chęć rozwijania swoich pasji i zainteresowań, wzmocnimy ich zaradność i pewność siebie. W trakcie grupowych zajęć instruktorzy w interaktywny sposób poprzez wielość dostosowanych do uczestników metod uczyć będą dzieci współdziałania w grupie, pokonywania własnych słabości, przez co uczestnikowi łatwiej przychodzić będzie rozwiązywanie problemów i dysponowanie własnym czasem. Nasz obóz to również ładowanie akumulatorów i relaksowanie się od szkoły, kąpiele słoneczne i zabawy w morzu!

CENA

Koszt obozu przy wpłacie zaliczki (50% kwoty) do 30.04.2021 to
– dla osób z klubu 1720 zł
– dla osób spoza klubu 1820 zł
Koszt obozu przy wpłacie zaliczki (50% kwoty) od 1.05. 2021 to
– dla osób z klubu 1960 zł
– dla osób spoza klubu 2060 zł

*Cena nie obejmuje kwoty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. W razie potrzeby istnieje możliwość zorganizowania transportu do miejsca docelowego.

* 50 zł zniżki od każdego uczestnika wyjeżdżającego na obóz ze swoim rodzeństwem
np., Jeśli Jan Kowalski jedzie ze swoją siostrą Anią Kowalską, to rodzina otrzymuje po 50 zł zniżki dla Jana i dla Ani.
** 50 zł zniżki dla każdego uczestnika, który brał udział w Obozie Zgrupowanie 2020

Jak zapisać dziecko na obóz?
1. Prosimy o podanie:
Imię i nazwisko dziecka
Miasto treningów
Data urodzenia
Numer telefonu rodziców
Adres e-mail

2. Uzupełnienie i przekazanie w dwóch egzemplarzach do biura (Gostynin, ul. Termalna 4) lub instruktorowi prowadzącemu zajęcia, kompletu dokumentów: 
– Umowa 
– Karta ewidencyjna 
– Warunki uczestnictwa 
3. Aby dokończyć proces rejestracji prosimy dokonać wpłaty 50% ceny obozu u instruktorów prowadzących zajęcia lub przelać należną sumę na konto:
 
 FitLuck
  ul. Termalna 4 09-500 Gostynin
  PKO BP 10 1240 3187 1111 0010 7018 5767

Z dopiskiem: SUMMER CAMP 2021 oraz IMIĘ i NAZWISKO dziecka

WIĘCEJ INFORMACJI:
TEL. 508-155-159
E-MAIL: BIURO@FITLUCK.PL

PEŁNA OFERTA

KRAV MAGA!

Na tym obozie gwarantujemy brak nudy i masę świetnie spędzonego czasu oraz codziennie treningi samoobrony i procedur bezpieczeństwa Krav Maga.  Nauka samoobrony w przypadku ataków rówieśniczych, procedury bezpieczeństwa i nauka zachowań w przypadkach zagrożeń (pożarem w mieszkaniu, ataku psa, wypadków komunikacyjnych, bezpieczeństwo w sieci). Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do nauki Krav Maga takiego jak tarcze, rękawice bokserskie czy kaski, dzięki którym obozowicz może spróbować silnych i efektywnych ataków. Dodatkowo: Mała szkoła przetrwania – wyprawy leśne pod czas, których uczestnicy poznają mlitarne zagadnienia Krav Maga. Tory przeszkód.  Gry terenowe oraz ratownictwo wodne i medyczne. Treningi na plaży, zabawy w morzu, wieczorne dyskoteki i spędzanie czasu przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *