PŁOCK: Zima w mieście!

Zima w mieście to nie tylko czas minusowych temperatur i siedzenia pod kocem w domu! Teraz to świetna zabawa. Czas na aktywne ferie zimowe! Ferie zimowe to czas odpoczynku od szkoły dla wszystkich dzieciaków, tych małych i dużych. Dajmy ich mądrym głową trochę odprężenia, dzięki aktywności ruchowej taką jak jest Krav Maga! Odpoczynek od natłoku obowiązków szkolnych, w towarzystwie treningowych przyjaciół zapewni dzieciakom świetne samopoczucie i motywację na powrót do szkoły 😊

Całość programu trwa przez pięć dni. Instruktorzy poprzez zabawę uczą  udzielania pierwszej pomocy, korzystając z manekinów treningowych,  szkoleniowego urządzenia AED oraz innych profesjonalnych sprzętów do udzielania pierwszej pomocy. Instruktorzy korzystając ze znajomości systemu samoobrony Krav Maga, dając z jednej strony zajęcia fizyczne kształtujące dzielność, bystrość i zaradność a z drugiej strony dając wiedze i umiejętności z zakresu procedur bezpieczeństwa, sprawia to że program nabiera charakteru teoretycznego i praktycznego. Wzbogacamy to o walki gladiatorów w całym ekwipunku bokserskim, walki na piankowe miecze i zapasy w wielkich strojach sumo. Integralną częścią zajęć z procedur bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy będą gry i zabawy wyzwalające w dzieciakach mnóstwo energii świetnej zabawy. Prowadzenie bloków zabawowych da lepsze efekty w przyswajalności wiedzy zdobytej na warsztatach, a również po powrocie z ferii w szkole. 

Nie zabraknie chwili relaksu i czasu samemu ze sobą! Badania potwierdzają ze im więcej swobody ma dziecko tym większa kreatywność wyzwalają w sobie. Dlatego też pozwalamy im w trakcie ich własnego odpoczynku podejmować decyzje, gdzie dzieci w oparciu i innowacyjne metody są stymulowane przez instruktorów i samodzielnie wybierają to co robią. Ich wolność to nasza podstawa tych warsztatów, dzięki stymulowaniu przez wykwalifikowaną i kreatywną kadrę młodzi będą mogli lepiej poznać siebie i zobaczyć szereg możliwości, która kryje się w ich głowach.

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY  I SAMOOBRONY W SYSTEMIE  KRAV MAGA.


HARMONOGRAM DNIA:
 9
:00-9:15 – Sprawy organizacyjne
 9:15-10:00 – I trening Krav Maga
10:00-10:45 – Wioska Kreacji
10:45-11:45 – Pierwsza Pomoc
11:45-12:15 – Przerwa posiłkowa
12:15-13:00 – II Trening Krav Maga
13:00-14:00 – Gry i zabawy

Termin: 17-21. 01. 2020 r.
Czas trwania:  9:00 – 14:00
Miejsce: Orlen Arena pl. Celebry Papieskiej 1
Cena: 200 zł – 5 dni
170 zł – 3 z 5 dni (możliwość wyboru)
70 zł – pojedynczy dzień

ZAPISY:
tel. 508-155-159
e-mail:
info@kravvtrening.pl lub u instruktora na zajęciach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *