Summer Camp dla dzieci i młodzieży!

To już kolejna edycja obozów dziecięcych i młodzieżowych. Po raz kolejny połączą się wszystkie dziedziny klubu, w formie zgrupowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie. 😀
Obozy fabularne dla dzieci i młodzieży, które duży nacisk kładą na rozwój u uczestnika umiejętności kreatywnego myślenia, samodyscypliny i obowiązkowości. Zaszczepimy w obozowiczach chęć rozwijania swoich pasji i zainteresowań, wzmocnić ich zaradność i pewność siebie. W trakcie grupowych zajęć instruktorzy w interaktywny sposób poprzez wielość dostosowanych do klas metod uczyć będą dzieci współdziałania w grupie, pokonywania własnych słabości, przez co uczestnikowi łatwiej przychodzić będzie rozwiązywanie problemów i dysponowanie własnym czasem. Nasz obóz to również ładowanie akumulatorów i relaksowanie się od szkoły, kąpiele słoneczne i zabawy w morzu!

Termin: 28 czerwca -10 lipca 2020 roku
Wiek: dzieci i młodzież 7-18 lat
Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy SŁOWINIEC ul. Nadmorska 19, 84-360 Łeba

ZAPŁAĆ ZALICZKĘ (50% ceny) WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ
Pozostałą część należności należy wpłacić do 28 czerwca 2020 r.

Do 31.12.2019r.
1790 zł dla osób z klubu
1890 zł dla osób spoza klubu
Do 29.01.2020r.
1880 zł dla osób z klubu
1980 zł dla osób spoza klubu
Do 31.03.2020r.
1970 zł dla osób z klubu
2070 zł dla osób spoza klubu
Do 30.04.2020r.
2060 zł dla osób z klubu
2160 zł dla osób spoza klubu
Do 28.06.2020r.
2150 zł dla osób z klubu
2250 zł dla osób spoza klubu

* 50 zł zniżki od każdego uczestnika wyjeżdżającego na obóz ze swoim rodzeństwem
np., Jeśli Jan Kowalski jedzie ze swoją siostrą Anią Kowalską, to rodzina otrzymuje po 50 zł zniżki dla Jana i dla Ani.
** 50 zł zniżki dla każdego uczestnika, który brał udział w Obozie Zgrupowanie 2019

Jak zapisać dziecko na obóz?
1. Prosimy o podanie:
Imię i nazwisko dziecka
Miasto treningów
Data urodzenia
Numer telefonu rodziców
Adres e-mail
PROSIMY RÓWNIEŻ O ZAZNACZENIE DO KTÓREJ GRUPY TEMATYCZNEJ ZAPISUJĄ PAŃSTWO DZIECKO (KRAV MAGA/ BOX/DANCE)

2. Uzupełnienie i przekazanie w dwóch egzemplarzach do biura (Gostynin, ul. Termalna 4) lub instruktorowi prowadzącemu zajęcia, kompletu dokumentów: 
– Umowa 
– Karta ewidencyjna 
– Warunki uczestnictwa 
3. Aby dokończyć proces rejestracji prosimy dokonać wpłaty 50% ceny obozu u instruktorów prowadzących zajęcia lub przelać należną sumę na konto:
 
 FitLuck
  ul. Termalna 4 09-500 Gostynin
  PKO BP 10 1240 3187 1111 0010 7018 5767

  Z dopiskiem: SUMMER CAMP 2020 oraz IMIĘ i NAZWISKO dziecka 
MAMY DO WYBORU DWA BLOKI TEMATYCZNE!TANIEC!

W programie obozu mnóstwo dobrej zabawy oraz nauka genialnych układów tanecznych na pod czujnym okiem profesjonalnej tancerki, aktorki i choreografki Joanny Teśla. Poznacie różne style taneczne: street dance, hip-hop, funck oraz nowoczesne formy: modern, jazz i inne.
Dodatkowo treningi z akrobatki, gimnastyki artystycznej, elementy baletu i strethingu. Kształtowanie poczucia rytmu, podstawy aktorstwa i zachowań na scenie. Wzmacnianie pewności siebie oraz motywowanie do rozwijania swoich pasji.
Dodatkowo inne rozrywki: oglądanie filmów, nagrywanie teledysku, zajęcia plastyczne, zabawy kostiumami i makijażem treningi na plaży, zabawy w morzu, wieczorne dyskoteki, ogniska.
KRAV MAGA! 

Na tym obozie gwarantujemy brak nudy i masę świetnie spędzonego czasu oraz codziennie treningi samoobrony i procedur bezpieczeństwa Krav Maga.  Nauka samoobrony w przypadku ataków rówieśniczych, procedury bezpieczeństwa i nauka zachowań w przypadkach zagrożeń (pożarem w mieszkaniu, ataku psa, wypadków komunikacyjnych, bezpieczeństwo w sieci). Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do nauki Krav Maga takiego jak tarcze, rękawice bokserskie czy kaski, dzięki którym obozowicz może spróbować silnych i efektywnych ataków. Dodatkowo: Mała szkoła przetrwania – wyprawy leśne pod czas, których uczestnicy poznają mlitarne zagadnienia Krav Maga. Tory przeszkód.  Gry terenowe oraz ratownictwo wodne i medyczne. Treningi na plaży, zabawy w morzu, wieczorne dyskoteki i spędzanie czasu przy ognisku, śpiewogranie oraz gry i zabawy integracyjne!! 

PEŁNA OFERTA


Zapisy :

nr tel. 508-155-159

e-mail : biuro@fitluck.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *