Trening zwycięzcy dla dzieci we wszystkich miastach

Z wielkiego kufra wyjął starą kartkę, z biegiem lat nieco pożółkłą, ale jeszcze do odczytania. Przepis?- zdziwił się w duchu-przepis na trening zwycięzcy??? Niesamowite! Trzeba to wypróbować! Składniki: frajda, dobra zabawa, test wiedzy i umiejętności, feedback. Przez chwilę się zawahał.

– Mamo, co to jest feedback?- zapytał.

– To informacja zwrotna, pozwalająca lepiej zrozumieć jakieś zjawisko. O, znalazłeś przepis na trening zwycięzcy? Nie ma co się zastanawiać, jest tylko jedno miejsce na całym świecie, gdzie one się odbywają. Wkrótce tam cię zaprowadzę. Dziś już kładź się spać i śnij, mój mały zdobywco!�
Trening zwycięzcy to spełnienie marzeń każdego, młodego entuzjasty przygody, jak oczekiwanie na zaistnienie w nowej formie lepszego siebie, lepszego o doświadczenia, umiejętności, otwartego na wyzwania.

Kochani mali adepci i ich wspaniali rodzice!
Test na stopnie KMG to ważna rzecz w edukacji treningowej, gdyż pozwala sprawdzić umiejętności i zdobytą wiedzę z zakresu Krav Maga i procedur bezpieczeństwa. Jest prowadzony w formie edukacyjnej z dobrą zabawą i fanem, co umożliwia dzieciom powtórzenie i usystematyzowanie dotychczas poznanych wiadomości oraz odkrywanie i rozumienie bardziej Krav Maga. Będzie to dla wszystkich emocjonujące przeżycie i jednocześnie element integracji i motywacji do dalszego rozwoju. W cenie jest treningu dyplom i naszywka.

Wspinajmy się po szczeblach KMG razem z młodymi, do momentu gdy z rąk mistrza odbiorą dyplom Eksperta 😉

Kutno i Łęczyca – 4.12 Junior: godz. 16:00-18:00 Kids: godz. 18:00-19:30; miejsce: Kutno, ul. Oporowska 7

Płock i Gostynin – 5.12 Junior: godz. 16:00-18:00 Kids: godz. 18:00-19:30; miejsce: Orlen Arena, pl. Celebry Papieskiej 1

Warszawa – 7.12 Junior: godz. 10:00 – 12:00; miejsce Szkoła Podstawowa nr 220, al. Jana Pawła II 26a

Koszt egzaminu: 100 zł
Zapisy:
tel. 508-155-159
e-mail: info@kravvtrening.pl
lub u instruktora na zajęciach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *