Seminarium Death Zone…trening WAŻNY dla Ciebie

Temat: Psychopata uzbrojony w siekierę
Termin: 16. 11. 2019 r.
Godzina: 10:00-16:00
Miejsce: Gostynin Studio KRAVVTRENING ul.Termalna 4, wejście od ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1

Zawsze mamy kilka wyjść, możliwości z niebezpiecznej sytuacji i w zależności, którą wybierzemy tak wykreuje się dalsza nasza rzeczywistość. Zastanówmy się zatem jakie furtki, możliwości zawsze mamy do wyboru, a które się powtarzają?
•poddanie się
•ucieczka
•walka
Te trzy przychodzą na myśl każdemu, jest jeszcze czwarta, ale zajmijmy się tylko tymi, a tak naprawdę ostatnią z nich czyli WALKĄ, ażeby wzmocnić u siebie instynkty i dopracować system mechanizmów obronnych. Dlatego treningi i tematy, które podejmujemy nie zawsze są łatwe jednak są potrzebne i stanowią integralna cześć całego systemu Krav Maga Global. Podzieliliśmy to na treningi regularne, obozy, warsztaty, seminaria i szkolenia. Tym razem warsztaty z cyklu DEATH ZONE. Poświęcone są rzeczą najtrudniejszym w samoobronie. Podczas nich poświęcamy uwagę agresorom, to co nimi kieruje i narzędziom jakich używają do ataku. Jako agresorzy są to bezwzględni terroryści i psychopaci chcący nas zabić. Jak widzicie to jest naprawdę najtrudniejszy z możliwych aspektów samoobrony.
Tym razem nasz agresor to właśnie psychopatyczny świr uzbrojony w siekierę, młotek czy baseball. Nie liczy się dla niego nic poza trwałym uszkodzeniem naszego ciała a nawet naszą śmiercią.

Dlatego poruszymy takie zagadnienia jak:
– Nauka kontrolowania emocji-świadome postrzeganie rzeczywistość, zbieranie informacji, analiza i podjęcie odpowiedniej decyzji w najlepszym czasie.
– Ćwiczenia Mentalnego nastawienia umysłu czyli odnalezienie w sobie przełącznika do maksymalnego agresywnego zachowania w walce o przetrwanie.
– Jakie przedmioty wybierać i jak ich używać w samoobronie, żeby prawidłowo zasłonić atak agresora uzbrojonego w siekierę, kij typu baseball lub maczetę.
– Nauka skutecznych technik z integralna częścią mocnych ataków
– Jakie są sposoby skutecznego rozbrajania agresora i jak potem umiejętnie używać zdobytych narzędzi aby kontrolować sytuacje i napastnika

To bardzo mocne mentalne warsztaty, i wszystko jest w naszych głowach, nie możemy być ofiarami, walczmy!
Nauczmy się wykorzystać każdą możliwą
furtkę, kiedy można uciekać, a kiedy nie i trzeba walczyć!
Żyjemy w czasach, gdzie wyżej wymienieni agresorzy nie są tworem wyobraźni. Wystarczy wpisać w Google „ataki siekierą” a wyskakują nagłówki:

„Zaatakował siekierą ciężarną żonę i dziecko”

„Weszli do domu z siekierami i maczetami”

„Atak furiata z siekierą. Omal nie zabił bliskich”

„Przyszedł do syna z siekierą, demolując dom byłych teściów”

„Dwie Polki zaatakowane młotkiem w Londynie. Straszliwe obrażenia.”

Nie lekceważmy
tego i jeśli tylko mamy możliwość, zdobywajmy wiedzę z tego zakresu, trenujmy, ćwicząc najgorsze z możliwych scenariuszy.

CENA:
120 ZŁ – SZKOLENIE ZAKOŃCZONE CERTYFIKATEM
ZNIŻKI:
– 40% DLA WSZYSTKICH STUDENTÓW KLUBU KRAVVTRENING – 70 ZŁ
– 50%DLA WSZYSTKICH STUDENTÓW, KTÓRZY TRENUJĄ W KLUBIE KRAVVTRENING.pl PONAD ROK – 60 ZŁ

ZAPISY:
1. Osobiście na treningach u instruktorów
2. Mailem na adres: info@kravvtrening.pl
3. Telefonicznie pod numerem: 508-155-159

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *